Kurumsal Seo Danışmanlığı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bir çok ticari amaç için hazırlanmış fakat hedef müşteriye ulaşamayan internet sitesi bulunmaktadır. Bu internet siteleri sunmuş oldukları ürün ya da hizmetleri ihtiyacı olan kişilere duyuramadığı için amaçladıkları ciroları yakalayamamaktadırlar. Bulunduğumuz 2013 internet ve mobil ağlar çağında kişilerin gün içerisinde bir çok kez akıllarına gelen şeyleri ya da ihtiyaç duydukları ürün veya hizmetleri arama motorları özellikle Google üzerinden araştırmakta ve arama yaparak istedikleri ürün ya da hizmete ulaşmaya çalışmaktadırlar.

Böyle bir arayış içerisindeki kitleye hizmet veremeyen ulaşılamayan internet siteleri maalesef başarı sağlayamamaktadır. Mevcut ürün ya da hizmetlerini hedef kitleye duyurabilmek bulunabilir olmak için önlerinde iki seçenek bulunmaktadır. Biri Arama Motorlarına anahtar kelimeleri ile reklam verip tıklama başına maliyet ile amaçlarına ulaşmak, bir diğer yol ise belirli anahtar kelimeler de arama motorlarında doğal arama sonuçlarında çıkarak tıklama maliyeti olmadan sınırsız sayıda ziyaretçiye ulaşmaktır.

Sınırsız sayı da ziyaretçinin yanlış anlaşılmaması gerekir. Burada sınır mevcut anahtar kelimenin aranma hacmidir.

Doğal arama sonuçlarında çıkmak isteyen Kurumsal bir Firmanın İnternet sitesi yine kendisi gibi kurumsal bir yapıda olan Kurumsal Seo Danışmanlığı veren bir firmadan destek almak zorundadır. Bu danışmanlık sayesinde Google’ın ileri algoritmalarını dikkate alarak çalışmalarını sürdüren, müşterisi ile sözleşme yaparak herhangi bir şekilde zarar görmemesini güvence altına alarak tüm haklarını güvence altına alacaktır.

Bir Kurumsal Seo Danışmanlığı veren firma mutlak surette müşterisine vadettiği şeyleri sözleşme de belirtmek zorundadır. Kurumsal Kimliğinizin internet yüzü olan web sitenizin asla zarar görmesini göze alamazsınız.

Peki nasıl zarar görebilirsiniz?

Google yani dünyanın en popüler arama motoru bu sektörü domine etmektedir ve neredeyse kuralları da o belirlemektedir. Sıklıkla gizli tuttuğu algoritmalarını güncelleyerek Google’ı ziyaret edip arama yapan kimselere en iyi sonucu vermeye çalışmaktadır. Bu sonuçları verebilmek için aşırı bilinçsizce bariz bir şekilde tüm sitelerin önüne geçmeye çalışarak adaletsizce davranmaya çalışan siteleri geliştirdiği algoritmalar ile topluca belirleyerek yasaklamakta ve geri sıra ve sayfalara göndermektedir.

Nasıl web sitemi güvence altına alabilirim nasıl daha çok insana ulaşırım sorusunu kendinize sormakta elbette çok haklısınız. Google’ın arama sonuçlarındaki tepkilerini almış oldukları patentleri, sıralamalardaki güncel iniş çıkışları değerlendirip en iyi sonucu almak için referansları güçlü ve eski olan bir firma ile çalışmayı tercih etmeniz gerekmektedir.

Neden referansları eski olan bir firma tercih etmeniz de fayda var?

Çünkü bu tür eski referansları olan firmanın müşterileri onlarca algoritma değişikliğinden etkilenmemiş ve yıllardır memnun oldukları için bu firmayı tercih etmiştir bu sebeple sizin de memnun kalma olasılığınız çok yüksektir, bu şekilde başarıya ulaşabilirsiniz.

Bizim bu konu da tavsiye edebileceğimiz SeoKralı.com var Kendileri Kurumsal Seo Danışmanlığında oldukça fazla sayıda eski referansa sahiptir ve başarı oranı %99 gibi yüksek bir orandadır.

Yurt dışındaki web sitelerine de en az yurt içindeki kadar hizmet vermekte ve global bir ağ ile müşterilerine başarıyı sözleşmelerinde de belirttikleri gibi Garanti Etmektedirler.

 

 

Bir Cevap Yazın